בשנת 2004 פיתח מייק את מוצר הביכורים הראשון שלו המועשר בשמן ארגן.Saryna Key
בהחלטה יצירתית בחר בקונספט שפרץ דרך בתחום מוצרי טיפוח ושיקום השיער, בכך שהחליט לקרוא למוצר בשם מיוחד ואקזוטיMoroccan oil, שם המגרה את החשיבה של מעצבי השיער בארץ ובעולם וכן בשל השימוש בחומר גלם טבעי לשיערכך נולד המוצרMoroccan oil, המשווק היום בהצלחה גדולה. Saryna Key

Saryna Key Shea Natural Keratin


הנועזות שליוותה בשעתו את בניית המוצר Moroccan oil מיושמת היום בכל מוצרי Saryna Key. מייק אומר "בתהליך החשיבה על מיצוב המוצר, בחירת איכות חומר הגלם הנה בחירה ראשונית ומשמעותית. יחד עם זאת, עיצוב המוצר חשוב לא פחות ולכן הבחירה בבקבוק זכוכית מעולם התרופות, בצורתו וצבעו הענברי הביא את הלקוח/ה לתפוס את המוצר כחומר תרופתי וקוסמטי. כך נוצר קונספט המשלב בריאות ויופי במוצר אחד".


האמונה שליוותה אותנו הן בעבר ב-Moroccan oil והן בהווה ב – Saryna Key הייתה לכתוב את האותיות בשפה העברית "בס"ד" (בסיעתה דשמיא) בחזית המוצר, כתזכורת לבורא עולם על המתנות והרמזים אותם הוא מפזר לנו לאורך הדרך. כאמור, זה המקום להודות לבעלים הנוכחי, מר עופר טל, על הבנתו את הדרך ועל המשכיותה בכל מוצרי Moroccan oil.

כשם שמייק בעבר היה הראשון לזהות את חומר הגלם שממנו הופק הMoroccan oil כך היה הראשון לזהות את היתרונות הפרארפואיים והקוסמטיים בחמאת השיאה ולפתח סדרת מוצרים המבוססים על סגולותיה. מוצרי Saryna Key הפכו לפורצי דרך בעולם הקוסמטיקה.
Saryna Key
מפתחת ומייצרת מוצרי טיפול וטיפוח חדשניים תוך שימוש באמצעים וטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.

אצלנו תוכלו להשיג את כל מוצרי סרינה קיי במחירים הכי אטרקטיביים בשירות אדיב ומשלוח חינם!