מבצע!

Mercedes Benz intense מרצדס בנץ אינטנס א.ד.ט 120 מ"ל

230.00 169.00

Mercedes intense בושם מרצדס אינטנס

Mercedes intense בושם מרצדס אינטנס בנד אינטנס לגבר זוהי הגרסא היותר חזקה והיות אינטנסיבית של מהבושם הראשוני של מרצדס בנד. מעושר באמבר רענן עם ניחוח של עץ יבש מכוון להשרות חושניות וגבריות. הפתיחה הראשונית של הבושם מציגה שלל ניחוחות חזקים במיוחד כגון ברגמוט קלבריאני, מנדרין איטלקי, נגיעות של לימון ואבסולוט של עליי ויולט. הלב של הבושם מרצדס בנד אינטנס מפתח ארומות של פלפל שחור עם נגיעות של בורבון, מולקולות קאסקאלון, גלבנום, ואבסולוט ויולט. בזמן שהסגירה של הבושם המדהים והאינטנסיבי הזה נובעת מניחוחות של אמברוקס, סדאר אמריקאי, לימבאנול, בורבון, סטלוקס וכמובן פצ'ולי. הבושם מרצדס בנד *אינטנס* ניתן להשגה באותם בקבוקים ובאותה צורה כמו של הבושם הראשון שלהם עם תוספת של עיצוב מרהיב הצללה שחורה לקראת השורה התחתונה של הבקבוק. מרצדס בנד *אינטנס* הושק בשנת 2013.

מק"ט: 3595471021113 קטגוריה: תגית:

תיאור

Mercedes intense בושם מרצדס אינטנס

Mercedes intense בושם מרצדס אינטנס

Mercedes intense בושם מרצדס אינטנס

Mercedes intense בושם מרצדס אינטנס 120מל אדט

מרצדס בנד אינטנס לגבר זוהי הגרסא היותר חזקה והיות אינטנסיבית של מהבושם הראשוני של מרצדס בנד. מעושר באמבר רענן עם ניחוח של עץ יבש מכוון להשרות חושניות וגבריות. הפתיחה הראשונית של הבושם מציגה שלל ניחוחות חזקים במיוחד כגון ברגמוט קלבריאני, מנדרין איטלקי, נגיעות של לימון ואבסולוט של עליי ויולט. הלב של הבושם מרצדס בנד אינטנס מפתח ארומות של פלפל שחור עם נגיעות של בורבון, מולקולות קאסקאלון, גלבנום, ואבסולוט ויולט. בזמן שהסגירה של הבושם המדהים והאינטנסיבי הזה נובעת מניחוחות של אמברוקס, סדאר אמריקאי, לימבאנול, בורבון, סטלוקס וכמובן פצ'ולי. הבושם מרצדס בנד *אינטנס* ניתן להשגה באותם בקבוקים ובאותה צורה כמו של הבושם הראשון שלהם עם תוספת של עיצוב מרהיב הצללה שחורה לקראת השורה התחתונה של הבקבוק. מרצדס בנד *אינטנס* הושק בשנת 2013.

מרצדס בנד *אינטנס* משלב יחדיו את הניחוחות הדינמיים והחדשים שקיים כיום בבשמים שכבר זכו להצלחה רבה בתוספת של מולקולות קאסקאלון, כדי ליצור ריח שהוא מורגש יותר לסביבה מאשר לעצמכם את הבושם תרגישו לאחר זמן והוא נשמר גם לזמן רב אבל אנשים סביבכם ירגישו ויריחו בו הרבה יותר ממכם. הבושם נוצר כדי ליצור רושם של גבריות יחד עם חושניות וריח שנשמר לזמן רב גם אם אתם לא מריחים אותו, הסביבה כן!

Mercedes intense בושם מרצדס אינטנס

משקף מודרניות לכל גבר משקף הצלחה וכמובן חושניות. מרצדס בנד *אינטנס* מייצג את האישיות שלכם הבושם הראשון בשבילך! נלקח כמקור השראה מהבושם שזכה להצלחה רבה הבושם יוניסקס מולקולה שסחרר את רוב העולם בקטע שלו. ברגע ששמים את הבושם עליכם אתם לא מריחים רק אולי הרבה אלכוהול וניחוח לא מובן עם הזמן הבושם מקבל צורה ומשתלב עם הכימיה של הגוף שלכם ומתחיל להפריש ריחות נעימים חזקים וחושניים במקומות שיש בהם דופק. כך גם המרצדס בנץ אינטנס אשר הושק בשנת 2013 זכה גם הוא להצלחה מסחררת בזכות המרכיב הסודי שלו שתפס את הריח האינטנסיבי שלו ופיזר אותו לכל העולם בלי בכלל תרגישו מרצדס בנד *אינטנס*

http://perfume.mercedes-benz.com/content/mercedes-perfume/mpc/mpc_perfume_website/en/product-overview/mercedes-benz-perfume/home/men/the_fragrance.html#_int_mercedes-benz-perfume:home:core-navi:the_fragrance

Mercedes intense בושם מרצדס אינטנס

 

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “Mercedes Benz intense מרצדס בנץ אינטנס א.ד.ט 120 מ"ל”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ייתכן ותאהב גם...